Sigorta Destek Hattı: 0212 706 4745    

Monopoli Sigorta aracılığıyla dijital kanallardan kasko satın alan ilk 1.000 kişiye Migros’tan 500 TL’ye varan hediye çeki!

Katılım Koşulları

 • Tanımlanan fırsat, 1 Temmuz – 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında, Monopoli Sigorta online teklif al kısmında geçerlidir.
 • Poliçe başlangıç tarihinden itibaren otuz gün içinde iptal edilmemesi halinde, hediye çeki kodu, belirtilen sürenin sona ermesini takiben ilk iş gününde gönderilecektir.
 • Online Kasko Sigortası Satın Alındığında Kazanılacak Çek Tutarı
  Poliçe Primi Alt Limit (₺)Poliçe Primi Üst Limit (₺)Çek Tutarı (₺)
  1000,006999,99100
  7000,0014.999,99200
  15.000,0029.999,99250
  30.000,00500
 • Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Monopoli Sigorta web sitesi üzerinden yapacakları Kasko poliçesi satınalımlarda Hepsiburada’den 500 TL varan hediye çeki almaya fırsatına hak kazanacaklardır. Monopoli Sigorta, verilen telefon bilgilerinin hatalı veya eksik olmasından veya alt yapı veya kullanılan operatörlerden kaynaklanan nedenlerle SMS iletilememesinden doğacak hak kayıplarından sorumlu değildir.
 • Hediye kartınızın son kullanim tarihi 31.12.2024’tür. Aşağıda yazan kullanım koşullarını lütfen okuyunuz .

  Hediye karti özellikleri:

  MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları ile yapılan bir alışverişin iadesi durumunda nakit ödeme yapılmaz yerine aynı tutarda yeni alışveriş yapma hakkı verilir.
  Satın alınan MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları karşılığı nakit ödeme yapılmaz, nakde çevrilemez. Cash &Cary ve Migros Toptan hariç Migros Ticaret A.Ş.’nin (“Migros”)
  işlettiği (M, MM, MMM,5M, Mjet, Macrocenter,Mion) isimli fiziki satış mağazaları ve www.migrosonline.com.tr online ticaret sitesi ve Migros mobil uygulamasında yer alan Migros Sanal Market ve Hemen
  Macroonline, Tazedirekt isimli online satış mağazasında, altın, kontör ve toplu ürün alımları hariç olmak üzere kullanılabilecektir.
  Fiziki Satış Mağazaları’nda yapılan bir alışverişte birden fazla Moneypay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir.Macroonline, Migros Hemen Tazedirekt ve Sanal Marketten yapılan
  bir alışverişte en fazla 1 adet, bir günde ayrı alışverişler olmak üzere toplam da 10 adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir.
  MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları taşıyanın kullanımında olan kodlardır. Kodların çalınması/kaybolması durumunda MoneyPay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  Moneypay Dijital Alışveriş Kodları bölünerek kullanılmaz.

 • Kanunen zorunlu haller disinda para iadesi yapilmaz, yeniden yüklenemez, paraya çevrilemez, deger karsiliginda satilamaz.
 • Hediye karti kodlari hiçbir kosulda iade edilemez. Geçerlilik süresi dolan ve kullanilamaz durumda olan çeklerin tekrar aktiflestirilmesi ve kullanilmayan hediye karti tutari için yeni bir hediye karti talep edilemez.
 • Hediye kartinin kaybolmasi, çalinmasi, imha edilmesi,kullanim kosullarina veya mevzuata aykiri kullanimi ile üçüncü kisilerce izinsiz kullanimi halinde tüm sorumluluk kullaniciya aittir.
 • Hediye çeki stok adedi: 1000 adet.

 • Hemen teklif al bağlantısına tıklayarak siz de ihtiyaçlarınıza en uygun Kasko Sigortası hizmetine sahip olabilir ve kasko fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  © 2024 Monopoli Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.